Радіатор охолодження Opel Astra H 1.6/1.8 04-, NRF 53442. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53442
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53442 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA H (L48) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — ASTRA H FAMILY Наклонная задняя часть (A04) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (L48) 116 л.с. | 2009–н.в. |
| OPEL — ASTRA H FAMILY седан (A04) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (L69) 116 л.с. | 2009–2014 |
| OPEL — ASTRA H FAMILY универсал (A04) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (L35) 116 л.с. | 2006–2014 |
| OPEL — ASTRA H GTC (L08) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — ASTRA H TwinTop (L67) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ASTRA H Van (L70) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoTec (L70) 116 л.с. | 2006–2010 |
| 1.6 EcoTec (L70) 103 л.с. | 2004–2004 |
| OPEL — ASTRA H универсал (L35) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 LPG 116 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ZAFIRA B (A05) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 115 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 FlexFuel (M75) 116 л.с. | 2008–2012 |
| 1.8 140 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ZAFIRA B Van (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 140 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53442 |
| Кросс-номери | 0107.3087, 037-017-0029, 037-017-0029-B, 10-25176-SX, 103628, 121.123, 121.123/A, 1300266, 1300266, 13145211, 13145211, 13170110, 13170110, 150058N, 1551955, 32193, 3351-1009, 350213159300, 357020, 37002363, 371200, 53442A, 63028A, 725-0036, 725-0036-R |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 368 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 600 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гумовою втулкою |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 368 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 198,35 ₴







