Радіатор кондиціонера Ford Focus 10-, NRF 350210. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350210
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350210 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — C-MAX II (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 EcoBoost 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.0 EcoBoost 125 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — FOCUS III (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 EcoBoost 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.0 EcoBoost 125 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| FORD — FOCUS III Turnier (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 EcoBoost 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.0 EcoBoost 125 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| FORD — FOCUS III седан (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 EcoBoost 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.0 EcoBoost 125 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| FORD — GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 EcoBoost 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.0 EcoBoost 125 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350210 |
| Кросс-номери | 017-016-0025, 0222114, 0805.3037, 092052N, 105881, 1703509, 1770-0438, 1798139, 18005487, 1851079, 1907673, 2014533, 261058, 30311846CP, 350203773000, 358250, 43495, 448C0242, 667176, 7800061, 79714, 814194, 8880400586, 940222, AC 861 000S, AC813546 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 550 мм |
| Ширина ядра радіатора | 398 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | C-Max, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,4 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,2 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 550 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 398 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 893,58 ₴






