
Радіатор охолодження Ford Focus 04-/Mazda 3 03-/Volvo C30/C70/S40/V50 04-, NRF 550014
3 611,13 ₴
- В наявності
- Код: 550014
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Ford Focus 04-/Mazda 3 03-/Volvo C30/C70/S40/V50 04-, NRF 550014. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550014
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550014 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 3 (BK) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 84 л.с. | 2003–2009 |
| 1.6 105 л.с. | 2003–2009 |
| 2.0 150 л.с. | 2003–2009 |
| 2.3 MPS Turbo 260 л.с. | 2006–2009 |
| MAZDA — 3 седан (BK) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550014 |
| Кросс-номери | 62017A, 69480, 734320, L33X15200 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 611,13 ₴




