Радіатор охолодження Nissan Micra 09-1.5 16-, NRF 550038. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550038
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550038 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — MICRA V (K14) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.9 IG-T 90 л.с. | 2016–н.в. |
| 0.9 LPG 87 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.0 71 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.0 73 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 DCI 90 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550038 |
| Кросс-номери | 0109.3139, 042-017-0077, 070008N, 123.236, 13012714, 1555017, 214105FA0A, 214105FA0A, 214105FA0A, 357225, 606726, DN2480, DRM46103, V46-60-0081, WG2162207 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 510 мм |
| Ширина ядра радіатора | 395 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 12 |
| Довжина мережі [мм] | 510 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 395 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 711,01 ₴









