
Радіатор інтеркулера Audi A6/A7 2.0/3.0D 10-18, NRF 309048
8 427,67 ₴
- В наявності
- Код: 309048
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор інтеркулера Audi A6/A7 2.0/3.0D 10-18, NRF 309048. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
309048
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
309048 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A6 (4G2, C7, 4GC) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TDI 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A6 Allroad (4GH, 4GJ) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 204 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A6 Avant (4G5, C7, 4GD) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 204 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 326 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A7 Sportback (4GA, 4GF) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI 252 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 272 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 218 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 309048 |
| Кросс-номери | 047043N, 731.013, 8K0145805R, 96111, AI4457 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 720 мм |
| Ширина ядра радіатора | 133 мм |
| Глибина ядра радіатора | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 80 |
| Довжина мережі [мм] | 720 |
| Ширина мережі [мм] | 133 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 427,67 ₴






