
Радіатор кондиціонера Skoda Fabia/Roomster 99-10, NRF 35480
3 293,83 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35480
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Skoda Fabia/Roomster 99-10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35480 |
| Кросс-номери | 002-60-00822, 0220180, 053-016-0015, 0812.3003, 102783, 10-45166-SX, 1609634780, 188545, 260062, 32166, 350203819000, 350203911000, 390700, 448C0041, 492000N, 53494, 5Z0820411, 5Z0820411, 5Z0820411, 5Z0820411C, 5Z0820411D, 5Z0820411E, 667017, 6Q0820411 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 470 мм |
| Ширина ядра радіатора | 360 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 17 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Fox, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 17 |
| Випускн.-Ø [мм] | 17 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 470 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 360 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 293,83 ₴




