
Радіатор пічки Hyundai Sonata V 2.0/2.4/3.3 05-, NRF 54336
2 134,15 ₴
- В наявності
- Код: 54336
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор пічки Hyundai Sonata V 2.0/2.4/3.3 05-, NRF 54336. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
54336
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
54336 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — AZERA (TG) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 CRDi 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 CRDi 155 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 192 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.3 269 л.с. | 2007–2011 |
| 3.3 235 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.3 260 л.с. | 2010–н.в. |
| HYUNDAI — EMBERA V (NF) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 GLSI 162 л.с. | 2008–2010 |
| 2.0 VVTi GLS 144 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 VVTi GLS 165 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 162 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.4 173 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.3 233 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.3 235 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.3 250 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54336 |
| Кросс-номери | 1760-0518, 347410, 569026N, 77622, 971383K000, AH 204 000P, HYA6317, WG2162090 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 235 мм |
| Ширина ядра радіатора | 154 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Grandeur, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 32 |
| Довжина мережі [мм] | 235 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 154 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 134,15 ₴






