
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Hyundai Santa Fe IV 2.0/2.2CRDi 18-20, NRF 350575
9 707,10 ₴
- В наявності
- Код: 350575
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Hyundai Santa Fe IV 2.0/2.2CRDi 18-20, NRF 350575. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350575
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350575 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — SANTA FÉ IV (TM, TMA) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 186 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 CRDi AWD 186 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 CRDi AWD 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 CRDi 200 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 CRDi AWD 200 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350575 |
| Кросс-номери | 82015724 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 661 мм |
| Ширина ядра радіатора | 428 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 707,10 ₴





