
Радіатор охолодження Skoda Octavia/VW Golf IV 1.4-2.8/1.9TDI (Економ-клас), NRF 509529A
2 157,54 ₴
- Готово до відправки
- Код: 509529A
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Skoda Octavia/VW Golf IV 1.4-2.8/1.9TDI (Економ-клас), NRF 509529A. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
509529A
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
509529A (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8L1) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1996–2003 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2003 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2003 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1996–2003 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1998–2003 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1996–2003 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1998–2003 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2001 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2001 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2000–2003 |
| 1.9 TDI 100 л.с. | 2000–2003 |
| 1.9 TDI quattro 130 л.с. | 2000–2003 |
| S3 224 л.с. | 2001–2003 |
| S3 quattro 210 л.с. | 1999–2002 |
| AUDI — TT (8N3) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 180 л.с. | 1998–2006 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2002–2006 |
| 1.8 T 163 л.с. | 2005–2006 |
| 1.8 T 190 л.с. | 2005–2006 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1998–2006 |
| 1.8 T quattro 224 л.с. | 1998–2006 |
| 1.8 T quattro 240 л.с. | 2005–2006 |
| 1.8 T quattro 190 л.с. | 2005–2006 |
| AUDI — TT Roadster (8N9) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 180 л.с. | 1999–2006 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2001–2006 |
| 1.8 T 163 л.с. | 2005–2006 |
| 1.8 T 190 л.с. | 2005–2006 |
| 1.8 T quattro 224 л.с. | 1999–2006 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 2000–2006 |
| 1.8 T quattro 190 л.с. | 2005–2006 |
| SKODA — OCTAVIA (1U2) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 60 л.с. | 1999–2001 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2010 |
| 1.6 75 л.с. | 1996–2004 |
| 1.6 101 л.с. | 1997–2007 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2010 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2010 |
| 1.8 T 4x4 150 л.с. | 2001–2006 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1997–2003 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2010 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2006 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2002–2004 |
| 1.9 TDI 100 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 116 л.с. | 1999–2007 |
| RS 1.8 T 180 л.с. | 2001–2006 |
| SKODA — OCTAVIA Combi (1U5) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2010 |
| 1.6 75 л.с. | 1998–2004 |
| 1.6 101 л.с. | 1998–2007 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2010 |
| 1.8 20V 125 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1998–2010 |
| 1.8 T 4x4 150 л.с. | 2001–2006 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1998–2003 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1998–2006 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1998–2010 |
| 1.9 TDI 100 л.с. | 2000–2010 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2002–2004 |
| 1.9 TDI 4x4 90 л.с. | 1999–2006 |
| 1.9 TDI 4x4 100 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 116 л.с. | 1999–2007 |
| 2.0 4x4 116 л.с. | 2000–2004 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 509529A |
| Кросс-номери | 0110.9029, 03002129, 053-017-0015, 053-017-0060, 101155, 10-25006-SX, 110 177, 131.060, 131.061, 1J0121253AB, 1J0121253AB, 1J0121253AB, 1J0121253AB, 1J0121253AF, 1J0121253AF, 1J0121253AF, 1J0121253AF, 1J0121253H, 1J0121253H, 1J0121253H, 1J0121253H |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 414 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 23 |
| Довжина мережі [мм] | 650 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 414 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 157,54 ₴



