
Радіатор охолодження Citroen C5 2.0-2.2 HDi 04-, NRF 550051
4 281,25 ₴
- В наявності
- Код: 550051
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Citroen C5 2.0-2.2 HDi 04-, NRF 550051. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550051
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550051 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C5 II (RC_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi (RCRHRH) 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.2 HDi (RC4HXE) 133 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C5 II Break (RE_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi (RERHRH) 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.2 HDi (RE4HXE) 133 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C5 Фургон/универсал (DE_, RE_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2004–2008 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550051 |
| Кросс-номери | 09002312, 1330N0, 133350, 636039 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 538 мм |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | C5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 281,25 ₴






