
Радіатор охолодження Honda Jazz 1.2-1.4 02-08, NRF 53408
3 575,85 ₴
- В наявності
- Код: 53408
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Honda Jazz 1.2-1.4 02-08, NRF 53408. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53408
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53408 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — FIT II (GD) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 78 л.с. | 2002–2008 |
| 1.3 83 л.с. | 2002–2008 |
| 1.4 iDSI (GE3, GD1) 83 л.с. | 2006–2008 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53408 |
| Кросс-номери | 19010PWA901, 19010PWAG01, 25002161, 25002178, 68110, 68111 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 376 мм |
| Ширина ядра радіатора | 325 мм |
| Глибина ядра радіатора | 25 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Jazz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 575,85 ₴




