
Радіатор кондиціонера Subaru Legacy/Outback 2.0-3.0 03-09, NRF 35868
4 872,48 ₴
- В наявності
- Код: 35868
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Subaru Legacy/Outback 2.0-3.0 03-09, NRF 35868. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35868
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35868 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUBARU — LEGACY IV (BL, BP) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 138 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 R 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 165 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.5 i 173 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.0 R 245 л.с. | 2003–н.в. |
| SUBARU — LEGACY IV универсал (BL, BP, B13_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 AWD 138 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 AWD 165 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 R AWD 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 AWD 165 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.5 i AWD 173 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.0 R AWD 245 л.с. | 2003–н.в. |
| SUBARU — OUTBACK (BL, BP) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 165 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 173 л.с. | 2008–2009 |
| 3.0 AWD 245 л.с. | 2003–2009 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35868 |
| Кросс-номери | 0227645, 049-016-0001, 0824.3009, 105086, 1770-0543, 352011N, 389900, 43312, 448C0253, 51005073, 73210AG000, 73210AG01A, 7800546, 814314, 8622303, 94885, 9895577800, AC 477 000S, AC830154, C12481, CCS-SB-000, CF20191, CND243009, CND243009, CND243009 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 610 мм |
| Ширина ядра радіатора | 314 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Outback, Legacy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,1 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 610 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 314 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 872,48 ₴








