
Радіатор пічки Kia Cerato 04-09, NRF 54349
3 339,91 ₴
- В наявності
- Код: 54349
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор пічки Kia Cerato 04-09
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54349 |
| Кросс-номери | 347405, 519007N, 77528, 83006076, 971382F000 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 195 мм |
| Ширина ядра радіатора | 156 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 18 |
| Довжина мережі [мм] | 195 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 156 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 339,91 ₴








