
Радіатор охолодження BMW 3 (G20/G80/G28) 3.0i xDrive (B58) 19-, NRF 550259
6 839,72 ₴
- В наявності
- Код: 550259
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження BMW 3 (G20/G80/G28) 3.0i xDrive (B58) 19-, NRF 550259. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550259
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550259 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (G20) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M 340 i xDrive 387 л.с. | 2019–н.в. |
| M 340 i xDrive 374 л.с. | 2019–н.в. |
| BMW — 4 купе (G22, G82) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M 440 i Mild-Hybrid xDrive 387 л.с. | 2020–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550259 |
| Кросс-номери | 17118666740 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 615 мм |
| Ширина ядра радіатора | 488 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 839,72 ₴




