
Радіатор охолодження MB Vito (W639) 03- (-/+AC), NRF 53801
4 041,88 ₴
- В наявності
- Код: 53801
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження MB Vito (W639) 03- (-/+AC), NRF 53801. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53801
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53801 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — VIANO (W639) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.7 (639.811, 639.813, 639.815) 224 л.с. | 2004–2007 |
| CDI 2.0 4-matic (639.711, 639.713, 639.811, 639.81 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 3,0 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.2 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.7 231 л.с. | 2004–н.в. |
| CDI 2.0 109 л.с. | 2003–н.в. |
| CDI 2.0 116 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 2.0 4-matic 109 л.с. | 2005–н.в. |
| CDI 2.2 150 л.с. | 2003–н.в. |
| CDI 2.2 4-matic 150 л.с. | 2005–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO / MIXTO фургон (W639) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDI 88 л.с. | 2003–н.в. |
| 109 CDi 95 л.с. | 2006–н.в. |
| 111 CDI 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 115 CDI 150 л.с. | 2003–н.в. |
| 115 CDI 4x4 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 119 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 122 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 123 (639.603) 231 л.с. | 2004–2008 |
| E-CELL 82 л.с. | 2012–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO автобус (W639) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDI 88 л.с. | 2003–н.в. |
| 109 CDI 95 л.с. | 2006–н.в. |
| 111 CDI 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 111 CDI (639.701) 116 л.с. | 2007–н.в. |
| 115 CDI 150 л.с. | 2003–н.в. |
| 119 190 л.с. | 2003–н.в. |
| 122 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 123 231 л.с. | 2004–н.в. |
| E-CELL 82 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53801 |
| Кросс-номери | 001-10-26546, 0106.3111, 054-017-0004, 10-25401-SX, 103350, 118.167, 118.167/A, 121000N, 30002356, 350213955000, 360900, 62572, 6395010401, 6395011101, 721-0011, 734887, 80341, 99418, A6395010401, A6395011101, AC230085, CR 608 000P, DCM2413, DRM17012 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Ширина ядра радіатора | 405 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 680 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 405 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 041,88 ₴


