
Радіатор масляний Ford Transit 1.8D 98-13 (теплообмінник), NRF 31219
1 539,98 ₴
- В наявності
- Код: 31219
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор масляний Ford Transit 1.8D 98-13 (теплообмінник), NRF 31219. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
31219
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
31219 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — COURIER фургон (J5_, J3_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 DI 75 л.с. | 2000–н.в. |
| FORD — COURIER фургон (JV_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| TD 1.8 75 л.с. | 2000–н.в. |
| FORD — FIESTA IV (JA_, JB_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 DI 75 л.с. | 2000–2002 |
| FORD — FOCUS (DAW, DBW) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 DI / TDDi 75 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 Turbo DI / TDDi 90 л.с. | 1998–2004 |
| FORD — FOCUS Clipper (DNW) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 DI / TDDi 75 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 Turbo DI / TDDi 90 л.с. | 1999–2004 |
| FORD — FOCUS Фургон/универсал (DNW) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 116 л.с. | 2001–2005 |
| 1.8 TDCi 101 л.с. | 2002–2005 |
| 1.8 TDDi 90 л.с. | 1998–2005 |
| 1.8 TDDi 75 л.с. | 1999–2005 |
| FORD — FOCUS седан (DFW) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 Turbo DI / TDDi 90 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 Turbo DI / TDDi 75 л.с. | 2001–2005 |
| FORD — TOURNEO CONNECT (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TDCi 90 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 TDCi /TDDi /DI 75 л.с. | 2002–н.в. |
| FORD — TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 Di 75 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 TDCi 90 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 31219 |
| Кросс-номери | 06159, 0705.4001, 081288, 096029N, 1079204, 1119975, 1131886, 1144253, 1149418, 1212740, 1220545, 12950, 1306342, 1308727, 135023, 1405017, 1405018, 170177, 18003598, 1S4Q6B624AC, 2M5Q6B624AC, 2M5Q6B624AD, 2M5Q6B624BB, 2M5Q6B624BC, 2M5Q6B624BD |
| Стан | Новий |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 55 мм |
| Ширина ядра радіатора | 62 мм |
| Довжина ядра радіатора | 95 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect, Fiesta, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 55 |
| Довжина мережі [мм] | 95 |
| Кількість ребер | 17 |
| Тип системи охолодження | з водяним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 62 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 539,98 ₴






