
Радіатор охолодження Chevrolet Aveo 1.2-1.5 04-, NRF 53637
2 890,68 ₴
- Готово до відправки
- Код: 53637
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Chevrolet Aveo 1.2-1.5 04-, NRF 53637. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53637
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53637 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — AVEO / KALOS Наклонная задняя часть (T200) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 83 л.с. | 2005–2008 |
| 1.5 84 л.с. | 2005–2008 |
| CHEVROLET — AVEO / KALOS седан (T200) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 86 л.с. | 2004–2006 |
| CHEVROLET — AVEO седан (T250, T255) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 72 л.с. | 2006–2007 |
| 1.4 83 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 94 л.с. | 2006–2007 |
| DAEWOO — KALOS (KLAS) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 72 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 83 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 16V 94 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 84 л.с. | 2002–2004 |
| DAEWOO — KALOS седан (KLAS) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 83 л.с. | 2002–2004 |
| 1.4 94 л.с. | 2003–2004 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53637 |
| Кросс-номери | 007-017-0002, 007-017-0002-B, 0131.3017, 038-017-0032, 10-25193-SX, 103648, 107.023, 107.023/A, 1558320, 350213891000, 354800, 510068N, 61636, 706-0021, 706-0021-R, 735157, 81002066, 96443475, 96443475, 96536523, 96536523, 96816481, 96816481, AC230077 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 480 мм |
| Ширина ядра радіатора | 410 мм |
| Глибина ядра радіатора | 17 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 17 |
| Довжина мережі [мм] | 480 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 410 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 890,68 ₴



