
Радіатор інтеркулера Nissan Qashqai 1.5/2.0dCi 07-13, NRF 30513
7 211,72 ₴
- В наявності
- Код: 30513
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор інтеркулера Nissan Qashqai 1.5/2.0dCi 07-13, NRF 30513. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30513
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30513 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — DUALIS (J10, JJ10) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi Привод на все колеса 150 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30513 |
| Кросс-номери | 035-018-0002, 0721.3002, 077001N, 105518, 13004333, 14461BB30A, 14461JD50A, 14461JD50B, 1554078, 342350, 351319202320, 351319204390, 720.005, 818589, 96580, CI 200 000P, DNA4333, DS710N001, V38-60-0013, WG1724006, WG2208217, WG2370663 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 654 мм |
| Ширина ядра радіатора | 166 мм |
| Глибина ядра радіатора | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 50 |
| Довжина мережі [мм] | 654 |
| Тип системи охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 166 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 211,72 ₴








