
Радіатор інтеркулера Citroen C5/Peugeot 508 1.6 THP 09-18, NRF 30282
4 127,97 ₴
- В наявності
- Код: 30282
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор інтеркулера Citroen C5/Peugeot 508 1.6 THP 09-18
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30282 |
| Кросс-номери | 09004267, 1440Q9, 30282, 818227 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 300 мм |
| Ширина ядра радіатора | 150 мм |
| Глибина ядра радіатора | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C5, 508 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 127,97 ₴




