
Радіатор охолодження VW Golf III 1.8-2.0 91-98, NRF 529501
1 531,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: 529501
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження VW Golf III 1.8-2.0 91-98, NRF 529501. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
529501
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
529501 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — CABRIO III (1E7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 75 л.с. | 1993–1998 |
| 1.8 90 л.с. | 1993–1998 |
| VW — GOLF III (1H1) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 75 л.с. | 1991–1997 |
| 1.8 90 л.с. | 1991–1997 |
| VW — GOLF III Variant (1H5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 75 л.с. | 1993–1999 |
| 1.8 90 л.с. | 1993–1999 |
| VW — JETTA III (1H2) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 75 л.с. | 1991–1998 |
| 1.8 90 л.с. | 1991–1998 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 529501 |
| Кросс-номери | 002-60-00926, 0110.3013, 040780N, 053-017-0010, 101058, 10-25005-SX, 131.046, 1H0121253R, 1H0121253S, 32332, 348245, 350213187600, 470R0229, 50097, 58002099, 651941, 730505, 737-0016, AC235664, CR 366 000S, DCM3402, DRM32006, MK-1037, PR 9522A2, R20081 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 525 мм |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Golf |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина мережі [мм] | 322 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Довжина мережі [мм] | 525 |
| Глибина мережі [мм] | 32 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 531,05 ₴


