
Радіатор охолодження Honda Civic VIII 1.4/1.8 05-, NRF 58323
3 588,42 ₴
- В наявності
- Код: 58323
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Honda Civic VIII 1.4/1.8 05-, NRF 58323. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58323
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58323 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 100 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| Type R 201 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58323 |
| Кросс-номери | 0119.3030, 018-017-0025-B, 100063N, 10-26675-SX, 111.106, 1740-0202, 19010RSAG01, 19010RSJE01, 19010RSPG01, 25002189, 384200, 68134A, 735243, DCM2183, DRM40005, DRM40105, HD2189, HD2306, M-0130090, R12378, WG1723283, WG1919615 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 671 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 671 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 375 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 588,42 ₴





