
Радіатор кондиціонера Audi A3/Q2/Skoda Octavia III/Superb III/VW Arteon/Golf Alltrack 1.0-2.0D 12-, NRF 35968
4 881,31 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35968
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Audi A3/Q2/Skoda Octavia III/Superb III/VW Arteon/Golf Alltrack 1.0-2.0D 12-, NRF 35968. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35968
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35968 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8V1, 8VK) (24) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 TFSI 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 TFSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.8 TFSI 180 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 TFSI quattro 180 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TFSI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| S3 quattro 310 л.с. | 2016–н.в. |
| S3 quattro 300 л.с. | 2012–н.в. |
| S3 quattro 280 л.с. | 2013–н.в. |
| S3 quattro 286 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A3 Limousine (8VS, 8VM) (26) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TFSI 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 TFSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 1.8 TFSI 180 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.8 TFSI 170 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.8 TFSI quattro 180 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 184 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI 220 л.с. | 2015–2020 |
| 40 TDI quattro 184 л.с. | 2018–2019 |
| S3 280 л.с. | 2013–н.в. |
| S3 286 л.с. | 2014–н.в. |
| S3 quattro 292 л.с. | 2014–2020 |
| S3 quattro 310 л.с. | 2016–н.в. |
| S3 quattro 290 л.с. | 2016–2020 |
| S3 quattro 300 л.с. | 2013–н.в. |
| AUDI — A3 Sportback (8VA, 8VF) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TFSI 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 TFSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TFSI 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI g-tron 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDI quattro | 2015–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35968 |
| Кросс-номери | 001-10-31368, 003-016-0024, 0220118, 0810.3101, 10-45773-SX, 107140, 1637843680, 1740-0031, 261049, 30311692CP, 350203043003, 350203749000, 350203964000, 354020, 43491, 448C0233, 482023N, 492000, 58005335, 5Q0816411AA, 5Q0816411AA, 5Q0816411AA |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 523 мм |
| Ширина ядра радіатора | 392 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11.7 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Octavia, Passat, Superb, Leon, Tiguan, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Ibiza |
| Користувацькі характеристики | |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Випускн.-Ø [мм] | 11,7 |
| Впускн. Ø [мм] | 13,7 |
| Ширина мережі [мм] | 392 |
| Довжина мережі [мм] | 523 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Хладагент | R 134a |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 881,31 ₴



