
Радіатор охолодження Chevrolet Matiz 0.8-1.0 05-, NRF 53068A
2 287,43 ₴
- В наявності
- Код: 53068A
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Chevrolet Matiz 0.8-1.0 05-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53068A |
| Кросс-номери | 007-017-0006, 0131.3024, 1740-0102, 32426, 345890, 350213177900, 520098N, 53068, 61630, 701598, 7705217, 81002075, 96477777, 96477777, 96591475, 96591475, AC230039, CR 944 000S, D156O24, DW2075, DW324R002, R20391, RB-1017, WG1722011, WG2161921 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 460 мм |
| Ширина ядра радіатора | 314 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Spark, Matiz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | Alternative |
| Глибина мережі [мм] | 23 |
| Довжина мережі [мм] | 460 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 314 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 287,43 ₴





