
Радіатор охолодження Ford Mondeo I-II 1.6-2.5 93-01, NRF 509528
3 237,09 ₴
- В наявності
- Код: 509528
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Ford Mondeo I-II 1.6-2.5 93-01, NRF 509528. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
509528
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
509528 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — COUGAR (EC_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 ST 200 205 л.с. | 2000–2001 |
| 2.5 V6 24V 170 л.с. | 1998–2001 |
| 2.5 V6 24V 170 л.с. | 2000–2001 |
| FORD — MONDEO II (BAP) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 90 л.с. | 1996–2000 |
| 1.6 i 16V 95 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 i 115 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 TD 90 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 i 131 л.с. | 1996–2000 |
| 2.5 24V 170 л.с. | 1996–2000 |
| 2.5 24V 170 л.с. | 2000–2000 |
| 2.5 ST 200 205 л.с. | 1999–2000 |
| FORD — MONDEO II Clipper (BNP) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 90 л.с. | 1996–2000 |
| 1.6 i 16V 95 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 i 115 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 TD 90 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 i 131 л.с. | 1996–2000 |
| 2.5 24V 170 л.с. | 1996–2000 |
| 2.5 24V 170 л.с. | 1999–2000 |
| 2.5 ST 200 205 л.с. | 1999–2000 |
| FORD — MONDEO II седан (BFP) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 90 л.с. | 1996–2000 |
| 1.6 i 16V 95 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 i 115 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 TD 90 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 i 131 л.с. | 1996–2000 |
| 2.5 24V 170 л.с. | 1996–2000 |
| 2.5 24V 170 л.с. | 2000–2000 |
| 2.5 ST 200 205 л.с. | 1999–2000 |
| FORD — MONDEO (GBP) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 16V 90 л.с. | 1993–1996 |
| 1.6 i 16V 88 л.с. | 1994–1996 |
| 1.8 i 16V 115 л.с. | 1993–1996 |
| 1.8 i 16V 112 л.с. | 1994–1996 |
| 1.8 TD 88 л.с. | 1993–1996 |
| 1.8 TD 90 л.с. | 1995–1996 |
| 2.0 i 16V 136 л.с. | 1993–1996 |
| 2.0 i 16V 4x4 136 л.с. | 1993–1996 |
| 2.0 i 16V 4x4 132 л.с. | 1994–1996 |
| 2.5 i 24V 170 л.с. | 1994–1996 |
| FORD — MONDEO седан (GBP) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 16V 90 л.с. | 1993–1996 |
| 1.6 i 16V 88 л.с. | 1994–1996 |
| 1.8 i 16V 115 л.с. | 1993–1996 |
| 1.8 i 16V 112 л.с. | 1994–1996 |
| 1.8 TD 88 л.с. | 1993–1996 |
| 1.8 TD 90 л.с. | 1995–1996 |
| 2.0 i 16V 136 л.с. | 1993–1996 |
| 2.0 i 16V 4x4 136 л.с. | 1993–1996 |
| 2.5 i 24V 170 л.с. | 1994–1996 |
| FORD — MONDEO универсал (BNP) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 16V 90 л.с. | 1993–1996 |
| 1.6 i 16V 88 л.с. | 1994–1996 |
| 1.8 i 16V 115 л.с. | 1993–1996 |
| 1.8 i 16V 112 л.с. | 1994–1996 |
| 1.8 i 16V 4x4 115 л.с. | 1993–1996 |
| 1.8 TD 88 л.с. | 1993–1996 |
| 1.8 TD 90 л.с. | 1995–1996 |
| 2.0 i 16V 136 л.с. | 1993–1996 |
| 2.0 i 16V 4x4 136 л.с. | 1993–1996 |
| 2.0 i 16V 4x4 132 л.с. | 1994–1996 |
| 2.5 i 24V 170 л.с. | 1994–1996 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 509528 |
| Кросс-номери | 0105.3071, 017-017-0040, 090710N, 100370, 10-25031-SX, 1029616, 1029617, 1086946, 110.006/A, 1552300, 1740-0430, 18002165, 348455, 350213189300, 509528A, 62056A, 62104, 6775666, 6775669, 6899900, 6899903, 710-0032, 731011, 7358424, 7358425, 93BB8005ED |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 619 мм |
| Ширина ядра радіатора | 386 мм |
| Глибина ядра радіатора | 24 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 24 |
| Довжина мережі [мм] | 619 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 386 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 237,09 ₴







