
Радіатор охолодження Renault Master III 2.3dCi FWD 20-, NRF 560011
7 402,22 ₴
- В наявності
- Код: 560011
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Renault Master III 2.3dCi FWD 20-, NRF 560011. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
560011
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
560011 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — MASTER III автобус (JV) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi 180 FWD (JV04) 179 л.с. | 2020–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 560011 |
| Кросс-номери | 0207.30003, 180128N, 214106556R, 363785, 43012723, 606411, CR 2724 000P, FT55024, WG2195525, WG2356378 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 775 мм |
| Ширина ядра радіатора | 490 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 402,22 ₴






