Радіатор пічки Ford Galaxy/VW Sharan 95-10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54253 |
| Кросс-номери | 1072815, 1528757, 54253, 7204830, 7291901, 7M2819030, 7M2819030A, 7M2819030B, 95NW18B539BA, 95NW18B539BB, 95NW18B539BC |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 247 мм |
| Ширина ядра радіатора | 157 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Galaxy, Sharan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 251,93 ₴






