
Радіатор кондиціонера Toyota Avensis 2.0D 03-08, NRF 35596
5 870,56 ₴
- В наявності
- Код: 35596
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Toyota Avensis 2.0D 03-08, NRF 35596. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35596
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35596 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — AVENSIS (T25_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D-4D 116 л.с. | 2003–2008 |
| TOYOTA — AVENSIS Combi (T25) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D-4D 116 л.с. | 2003–2008 |
| TOYOTA — AVENSIS седан (T25) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D-4D 116 л.с. | 2003–2008 |
| TOYOTA — COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D-4D 116 л.с. | 2004–2009 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35596 |
| Кросс-номери | 0223708, 051-016-0038, 0815.3035, 104920, 212053N, 261193, 43271, 53005394, 7800029, 814271, 8845005130, 8845005140, 884500F120, 8880400377, 940020, AC 711 000S, AC830012, C12366, CCS-TY-027, DCC1813, DCN50044, M-7280150, TO5394D, WG1917523, WG1917553 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 590 мм |
| Ширина ядра радіатора | 369 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 15.5 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 15,5 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 590 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 369 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 870,56 ₴









