
Радіатор кондиціонера BMW 1 (F20)/3 (F30)/4 (F36) 14- (випаровувач), NRF 36164
4 477,28 ₴
- В наявності
- Код: 36164
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера BMW 1 (F20)/3 (F30)/4 (F36) 14- (випаровувач), NRF 36164. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
36164
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
36164 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (F30, F35, F80) (42) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 316 i 136 л.с. | 2012–н.в. |
| 318 d | 2015–н.в. |
| 318 d 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 318 d xDrive | 2015–н.в. |
| 318 d xDrive 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 318 i | 2015–н.в. |
| 320 d | 2015–н.в. |
| 320 d 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 d xDrive | 2015–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d xDrive 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 i | 2015–н.в. |
| 320 i 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 i 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 i xDrive | 2015–н.в. |
| 320 i xDrive 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 320i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 325 d | 2016–н.в. |
| 325 d 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 328 i xDrive 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 330 d | 2015–н.в. |
| 330 d 258 л.с. | 2012–н.в. |
| 330 d xDrive | 2015–н.в. |
| 330 d xDrive 258 л.с. | 2013–н.в. |
| 330 i | 2015–н.в. |
| 330 i xDrive | 2015–н.в. |
| 335 d xDrive 313 л.с. | 2013–н.в. |
| 335 i 306 л.с. | 2011–н.в. |
| 335 i 326 л.с. | 2011–2013 |
| 335 i 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 335 i xDrive 306 л.с. | 2011–н.в. |
| 335 i xDrive 326 л.с. | 2011–2013 |
| 335 i xDrive 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 340 i | 2015–н.в. |
| 340 i xDrive | 2015–н.в. |
| ActiveHybrid 340 л.с. | 2012–н.в. |
| M3 | 2016–н.в. |
| M3 431 л.с. | 2014–н.в. |
| M3 CS 460 л.с. | 2018–2018 |
| BMW — 4 купе (F32, F82) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 418 d 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 418 i | 2016–н.в. |
| 420 d | 2013–2015 |
| 420 d 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 420 d xDrive 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d xDrive | 2013–2015 |
| 420 d xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d xDrive 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 420 i | 2016–н.в. |
| 420 i 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 420 i 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 i xDrive | 2016–н.в. |
| 420 i xDrive 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 420 i xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 425 d | 2016–н.в. |
| 425 d 218 л.с. | 2014–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 36164 |
| Кросс-номери | 001-10-26631, 0600V365, 54883, 64116975553, 64116975554, 64119229487, 6975553, 6975554, 7770044, 820403N, 9229487, 92361, AE 143 000S, V20-65-0023, WG2161330 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 305 мм |
| Ширина ядра радіатора | 225 мм |
| Глибина ядра радіатора | 38 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 38 |
| Довжина мережі [мм] | 305 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без клапана експансії |
| Ширина мережі [мм] | 225 |
| обмеження виробника | Valeo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 477,28 ₴








