
Радіатор кондиціонера Opel Insignia/Saab 9-5 1.6-2.8 08- (з осушувачем), NRF 35912
4 226,64 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35912
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Opel Insignia/Saab 9-5 1.6-2.8 08- (з осушувачем), NRF 35912. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35912
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35912 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — INSIGNIA (23) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 116 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CDTi | 2015–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 190 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 195 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 4x4 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 4x4 195 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 131 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 160 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 CDTI 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 CDTI 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 | 2014–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 E85 Turbo 220 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Turbo 220 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Turbo 4x4 220 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 4x4 260 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo OPC 4x4 325 л.с. | 2009–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA седан (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 116 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CDTi | 2015–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 195 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 4x4 190 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 4x4 195 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 131 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 160 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 CDTI 163 л.с. | 2013–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA универсал (24) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 116 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CDTi | 2015–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 190 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 195 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 4x4 190 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Biturbo CDTI 4x4 195 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 131 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 160 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CDTI 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 CDTI 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 CDTI 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 E85 Turbo 220 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 Turbo 220 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Turbo 4x4 220 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 Turbo 4x4 250 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 4x4 260 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo OPC 4x4 325 л.с. | 2009–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35912 |
| Кросс-номери | 0221587, 037-016-0036, 0807.2046, 10-45185-SX, 105507, 13241737, 13241737, 13241737, 13330217, 13330217, 13330217, 152039N, 1679998280, 1770-0381, 1850134, 1850134, 1850377, 1850377, 1850752, 1850752, 22851371, 261022, 342905, 350203713000, 350203779000 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 625 мм |
| Ширина ядра радіатора | 393 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8.6 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, 9-5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 11,8 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8,6 |
| Глибина мережі [мм] | 12 |
| Довжина мережі [мм] | 625 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Розмір різі | M10x1,25 |
| Ширина мережі [мм] | 393 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 226,64 ₴




