
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Ford Tourneo Connect/Transit Connect 1.6EcoBoost 13-, NRF 350406
5 448,25 ₴
- В наявності
- Код: 350406
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Ford Tourneo Connect/Transit Connect 1.6EcoBoost 13-, NRF 350406. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350406
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350406 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — ESCAPE II (DM2) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoBoost 4x4 179 л.с. | 2012–2015 |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 4x4 182 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 4x4 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 4x4 182 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 180 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — FOCUS III (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 ST 250 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — FOCUS III Turnier (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 ST 250 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — KUGA II VAN (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost 4x4 182 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Kombi (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoBoost 150 л.с. | 2013–н.в. |
| FORD — TRANSIT CONNECT фургон (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoBoost 150 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350406 |
| Кросс-номери | 017-016-0040, 0222061, 0805.3044, 092071N, 1679999780, 1770-0439, 1785765, 18015710, 1886885, 1934882, 2013474, 30311854CP, 350203880000, 353155, 43690, 448C0301, 7800079, 814021, 940398, AC 992 000S, AC830152, C12331, CCS-FR-036, CF20311, DV6119710BB |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 626 мм |
| Ширина ядра радіатора | 470 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Kuga, Transit Connect, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 22,6 |
| Випускн.-Ø [мм] | 22,6 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 626 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Ширина мережі [мм] | 470 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 448,25 ₴








