Радіатор кондиціонера VW Caddy III 03-, NRF 35521. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35521
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35521 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — CADDY III универсал (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–2006 |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–2010 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 1.9 TDI 75 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 EcoFuel 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 SDI 70 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2007–2010 |
| VW — CADDY III фургон (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–2006 |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–2010 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 1.9 TDI 75 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 EcoFuel 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 SDI 70 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2007–2010 |
| VW — TOURAN (1T1, 1T2) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 FSI 170 л.с. | 2006–2010 |
| 1.4 TSI 140 л.с. | 2006–2010 |
| 1.6 102 л.с. | 2003–2010 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2003–2007 |
| 1.9 TDI 100 л.с. | 2003–2004 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2010 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 EcoFuel 109 л.с. | 2006–2009 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2003–2005 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2003–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2003–2010 |
| VW — TOURAN VAN (1T1, 1T2) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2003–2005 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2006 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2004–2007 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2003–2010 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35521 |
| Кросс-номери | 0220125, 042011N, 053-016-0017, 0810.3029, 103540, 10-45060-SX, 1610160080, 1T0820411A, 1T0820411B, 1T0820411C, 1T0820411D, 1T0820411E, 1T0820413C, 260047, 342485, 350203344000, 350203815000, 43119, 448C0064, 58005211, 667054, 730M32, 77182, 7800147 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 535 мм |
| Ширина ядра радіатора | 441 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.7 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Touran, Caddy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,4 |
| Випускн.-Ø [мм] | 13,7 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 535 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 441 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 231,03 ₴




