
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Chevrolet Aveo 1.2/1.4 08-, NRF 35931
4 329,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35931
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Chevrolet Aveo 1.2/1.4 08-, NRF 35931. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35931
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35931 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — AVEO Наклонная задняя часть (T250, T255) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 84 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.2 LPG 84 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2008–н.в. |
| CHEVROLET — AVEO седан (T250, T255) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 75 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.2 84 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35931 |
| Кросс-номери | 007-016-0003, 0228329, 0831.3016, 10-45775-SX, 105824, 1770-0101, 260961, 30311683CP, 32416, 350203045003, 350203966000, 385200, 43481, 448C0165, 522064N, 667128, 756M13, 7800260, 81005139, 817037, 8692600, 940335, 94838817, 94838818, 94838819, 95227757 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 495 мм |
| Ширина ядра радіатора | 432 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,2 |
| Глибина мережі [мм] | 18 |
| Довжина мережі [мм] | 495 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 432 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 329,05 ₴







