
Радіатор охолодження Dacia Logan 1.2-1.6 16 V 06-, NRF 53069
2 804,25 ₴
- В наявності
- Код: 53069
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Dacia Logan 1.2-1.6 16 V 06-, NRF 53069. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53069
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53069 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DACIA — LOGAN (LS_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 75 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.2 16V LPG 75 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 (LSOB, LSOD, LSOF, LSOH) 87 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 16V (LS0M) 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 MPI 85 84 л.с. | 2010–н.в. |
| DACIA — LOGAN EXPRESS (FS_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 MPI 85 84 л.с. | 2010–н.в. |
| DACIA — LOGAN MCV (KS_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 MPI 85 84 л.с. | 2010–н.в. |
| DACIA — LOGAN пикап (US_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 87 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 Bifuel 84 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 MPI 85 84 л.с. | 2010–н.в. |
| DACIA — SANDERO (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 75 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 87 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 MPI 85 84 л.с. | 2010–н.в. |
| LADA — LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (KS035, RS035) 87 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 (RS0Y5, KS0Y5) 84 л.с. | 2012–н.в. |
| LADA — LARGUS универсал (KS0_, RS0_, KSA_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 84 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 (KS035, RS035) 87 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — LOGAN I (LS_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 LPG 72 л.с. | 2008–2013 |
| 1.6 87 л.с. | 2004–н.в. |
| RENAULT — SANDERO/STEPWAY I (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 102 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 87 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 84 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 LPG 72 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53069 |
| Кросс-номери | 010-017-0003, 010-017-0003-B, 0109.3116, 10-25473-SX, 105781, 123.189, 123.189/A, 1555172, 180079N, 32005, 346010, 350213165900, 43002476, 637609, 700802, 7705099, 80107z, 8200735038, 8200735038, 8200735038, 8660003459, 8660003459, AC230040 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 480 мм |
| Ширина ядра радіатора | 408 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Logan, Largus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 480 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 408 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 804,25 ₴




