
Радіатор інтеркулера Nissan Qashqai 1.5 dCi 13-, NRF 30973
5 764,20 ₴
- В наявності
- Код: 30973
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор інтеркулера Nissan Qashqai 1.5 dCi 13-, NRF 30973. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30973
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30973 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — QASHQAI II SUV (J11, J11_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2013–н.в. |
| NISSAN — X-TRAIL (T32_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 DIG-T | 2015–н.в. |
| RENAULT — GRAND SCÉNIC IV (R9_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — KADJAR (HA_, HL_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 BLUE dCi 115 116 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.2 TCe 130 | 2015–н.в. |
| 1.5 dCi 110 | 2015–н.в. |
| RENAULT — MEGANE IV (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 | 2015–н.в. |
| 1.5 dCi 90 | 2015–н.в. |
| RENAULT — MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 Blue dCi 95 (K9A2) 95 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 dCi 90 90 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — MEGANE IV седан (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 Blue dCi 115 (LVA6) 115 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 Blue dCi 95 (LVA2) 95 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 dCi 90 (LVA1) 90 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — SCÉNIC IV (J9_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 dCi 95 95 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — TALISMAN (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 | 2015–н.в. |
| RENAULT — TALISMAN Grandtour (US) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30973 |
| Кросс-номери | 035-018-0006, 0709.3124, 077018N, 13014703, 144614EA0A, 144614EA0A, 144614EA1A, 144614EA1A, 144614EA1B, 144614EA1B, 350980, 351319205480, 720.009, 7750152, 818293, 822941, 961120, CI 676 000S, DN4442, DS712N001, M-823118A, V46-60-0069, WG1794062 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 282 мм |
| Ширина ядра радіатора | 217 мм |
| Глибина ядра радіатора | 62 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Qashqai, Megane, X-Trail |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина мережі [мм] | 217 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Довжина мережі [мм] | 282 |
| Глибина мережі [мм] | 62 |
| Тип системи охолодження | з повітряним охолодженням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 764,20 ₴






