
Радіатор інтеркулера BMW 1 (E81/E82/E87/E88)/3 (E90/E91)/X1 (E84) 2.0 04-15, NRF 30797
3 252,82 ₴
- В наявності
- Код: 30797
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор інтеркулера BMW 1 (E81/E82/E87/E88)/3 (E90/E91)/X1 (E84) 2.0 04-15, NRF 30797. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30797
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30797 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 1 (E81) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 116 d 116 л.с. | 2008–2012 |
| 118 d 143 л.с. | 2006–2012 |
| BMW — 1 (E87) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 116 d 116 л.с. | 2008–2012 |
| 118 d 122 л.с. | 2003–2012 |
| 118 d 143 л.с. | 2003–2012 |
| 120 d 163 л.с. | 2003–2012 |
| 118 d 136 л.с. | 2007–2011 |
| BMW — 1 кабрио (E88) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 118 d 143 л.с. | 2008–н.в. |
| BMW — 1 купе (E82) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 118 d 136 л.с. | 2009–н.в. |
| 118 d 143 л.с. | 2009–н.в. |
| BMW — 3 (E90) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 116 л.с. | 2009–2011 |
| 318 d 122 л.с. | 2005–2011 |
| 318 d 143 л.с. | 2005–2011 |
| 318 d 136 л.с. | 2007–2011 |
| 320 d 163 л.с. | 2005–2011 |
| 320 d 150 л.с. | 2005–2011 |
| BMW — 3 Touring (E91) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 116 л.с. | 2009–н.в. |
| 318 d 122 л.с. | 2005–н.в. |
| 318 d 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 318 d 143 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 d 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 d 163 л.с. | 2005–н.в. |
| BMW — X1 (E84) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 16 d 116 л.с. | 2012–н.в. |
| sDrive 18 d 143 л.с. | 2009–н.в. |
| xDrive 18 d 143 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30797 |
| Кросс-номери | 004-018-0004, 057013N, 06004378, 0702.3007, 104938, 1552684, 17517524916, 344795, 351319204880, 704.013, 7524916, 7750063, 805M68A, 818553, 96725, BM024N001, BSG 15-535-001, BW4378, CI 146 000P, CI 146 000S, DCA1045, V20-60-1522, WG1724075, WG2208196 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 508 мм |
| Ширина ядра радіатора | 100 мм |
| Глибина ядра радіатора | 85 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 85 |
| Довжина мережі [мм] | 508 |
| Ширина мережі [мм] | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 252,82 ₴








