
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Daewoo Matiz 0.8/1.0 98-, NRF 35765
2 919,71 ₴
- В наявності
- Код: 35765
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Daewoo Matiz 0.8/1.0 98-, NRF 35765. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35765
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35765 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DAEWOO — MATIZ (KLYA) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.8 52 л.с. | 1998–н.в. |
| 1.0 64 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35765 |
| Кросс-номери | 0831.3010, 103904, 10-45026-SX, 345170, 350203331000, 43028, 512014N, 667097, 756M07, 7800199, 81005044, 818060, 94751, 96566331, 96566331, 96569392, 96569392, AC 416 000S, C12543, CND313010, CND313010, CND313010, DCC1495, DW322C001, DW5044, PR 1108C1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 495 мм |
| Ширина ядра радіатора | 295 мм |
| Глибина ядра радіатора | 17 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з моделлю | Matiz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 17 |
| Довжина мережі [мм] | 495 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 295 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 919,71 ₴









