
Радіатор кондиціонера Toyota Corolla/Avensis 06-18, NRF 35839
4 528,23 ₴
- В наявності
- Код: 35839
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Toyota Corolla/Avensis 06-18, NRF 35839. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35839
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35839 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — ALTIS седан (E15_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.33 101 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 VVT-i 97 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 132 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 Dual VVTi 124 л.с. | 2007–н.в. |
| TOYOTA — AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.33 Dual-VVTi 101 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.33 Dual-VVTi 99 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 VVTi 97 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 132 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 VVTi 124 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 147 л.с. | 2009–н.в. |
| TOYOTA — AURIS (NZE18_, ZRE18_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 99 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 132 л.с. | 2012–н.в. |
| TOYOTA — AURIS TOURING SPORTS (ADE18_, ZWE18_, ZRE18_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 99 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 132 л.с. | 2013–н.в. |
| TOYOTA — AVENSIS седан (ZRT27, ADT27) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 132 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 D4-D | 2015–н.в. |
| 1.8 147 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 152 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 D-4D | 2015–н.в. |
| 2.0 D-4D 126 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 D-4D 124 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 D-4D 177 л.с. | 2009–н.в. |
| TOYOTA — AVENSIS универсал (ZRT27, ADT27) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 132 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 D4-D | 2015–н.в. |
| 1.8 147 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 152 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 D-4D | 2015–н.в. |
| 2.0 D-4D 126 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 D-4D 124 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 D-4D 177 л.с. | 2009–н.в. |
| TOYOTA — COROLLA ALTIS седан (NRE18_, ZRE17_, ZRE18_, NDE18_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 99 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 132 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 (ZRE171_) 122 л.с. | 2013–2018 |
| 1.8 VVTi (ZRE172, ZRE182) 140 л.с. | 2013–2019 |
| TOYOTA — VERSO (_AUR2_, _ZGR2_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 132 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 147 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35839 |
| Кросс-номери | 0223702, 051-016-0034, 0815.3048, 10-45568-SX, 105355, 1679997880, 193840, 212081N, 260475, 342595, 350203767000, 43442, 448C0159, 492200, 53005405, 667161, 7800305, 812654, 8661900, 8845002280, 8845002300, 8845002330, 8845002350, 8845002360, 8845012280 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 595 мм |
| Ширина ядра радіатора | 376 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Auris, Avensis, Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,1 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 595 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Хладагент | R 134a |
| Ширина мережі [мм] | 376 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 528,23 ₴





