Радіатор охолодження Mazda 6 2.2 D 12-, NRF 550122. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550122
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550122 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 6 седан (GJ, GH) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D 175 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D 184 л.с. | 2018–н.в. |
| MAZDA — 6 универсал (GJ, GH) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD 150 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550122 |
| Кросс-номери | 27002269, 68536, SH0515200 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 733 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 405,42 ₴







