
Радіатор охолодження Ford Kuga II 2.0 TDCi 13- (МКПП), NRF 59326
4 977,68 ₴
- В наявності
- Код: 59326
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Ford Kuga II 2.0 TDCi 13- (МКПП), NRF 59326. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
59326
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
59326 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — ESCAPE II (DM2) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoBoost 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 163 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 59326 |
| Кросс-номери | 1786806, 18012707, 66863, 6G918005GB |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 674 мм |
| Ширина ядра радіатора | 462 мм |
| Глибина ядра радіатора | 24 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Kuga |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 977,68 ₴




