
Радіатор кондиціонера Renault Espace 2.0/3.0/1.9-3.0dCi 03-, NRF 35749
4 826 ₴
- В наявності
- Код: 35749
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Renault Espace 2.0/3.0/1.9-3.0dCi 03-, NRF 35749. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35749
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35749 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — ESPACE IV (JK0/1_) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi (JK0U) 116 л.с. | 2003–2005 |
| 1.9 dCi (JK0U, JK0G) 120 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 (JK09) 136 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 (JK0K) 133 л.с. | 2002–2015 |
| 2.0 (JK0N, JK1D) 170 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 dCi (JK01, JK02, JK1J, JK1K) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi (JK02, JK03) 131 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi (JK03, JK04) 173 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 Turbo (JK0B, JK0N) 163 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 dCi (JK07) 139 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 dCi (JK0H) 150 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.0 dCi (JK0E, JK0Y) 181 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 dCi (JK0J, JK0V) 177 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.5 V6 (JK00, JK0F, JK0P, JK0S, JK0W) 241 л.с. | 2002–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35749 |
| Кросс-номери | 0225127, 042-016-0041, 0809.3046, 104830, 1610163180, 182033N, 260462, 342590, 43005382, 43250, 448C0062, 667106, 723M69, 7800292, 814007, 8200332851, 8660003448, 8880400451, 940153, AC 365 000P, AC 365 000S, AC823656, C12283, CCS-RE-030, DCC1354 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 431 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 15.5 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 15,5 |
| Глибина мережі [мм] | 18 |
| Довжина мережі [мм] | 650 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 431 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 826 ₴







