
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Volvo S60/S80/V70/XC70 98-10, NRF 35413
5 097,17 ₴
- В наявності
- Код: 35413
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Volvo S60/S80/V70/XC70 98-10, NRF 35413. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35413
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35413 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — S60 I (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 T 180 л.с. | 2000–2010 |
| 2.4 140 л.с. | 2000–2010 |
| 2.4 170 л.с. | 2000–2010 |
| 2.4 Bifuel (CNG) 140 л.с. | 2002–2010 |
| 2.4 Bifuel (LPG) 140 л.с. | 2002–2010 |
| 2.4 D 130 л.с. | 2001–2010 |
| 2.4 D5 163 л.с. | 2001–2010 |
| 2.4 T 200 л.с. | 2000–2010 |
| 2.4 T AWD 200 л.с. | 2001–2010 |
| 2.4 T5 260 л.с. | 2004–2010 |
| 2.5 T 210 л.с. | 2004–2010 |
| 2.5 T AWD 210 л.с. | 2004–2010 |
| R 2,5 T 300 л.с. | 2003–2010 |
| T5 250 л.с. | 2000–2010 |
| VOLVO — S80 I (TS, XY) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 163 л.с. | 1998–2006 |
| 2.0 T 226 л.с. | 1998–2006 |
| 2.0 T 180 л.с. | 1999–2006 |
| 2.4 140 л.с. | 1999–2006 |
| 2.4 170 л.с. | 1999–2006 |
| 2.4 Bifuel (CNG) 140 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 Bifuel (LPG) 140 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 D 131 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 D5 163 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 T 200 л.с. | 2000–2006 |
| 2.4 T5 AWD 200 л.с. | 2000–2003 |
| 2.5 T 210 л.с. | 2003–2006 |
| 2.5 T AWD 210 л.с. | 2003–2006 |
| 2.5 TDI 140 л.с. | 1999–2006 |
| 2.8 T6 272 л.с. | 1998–2006 |
| 2.9 196 л.с. | 1998–2008 |
| 2.9 204 л.с. | 1998–2006 |
| 2.9 200 л.с. | 1999–2006 |
| 3.0 196 л.с. | 2001–2006 |
| 3.0 T6 272 л.с. | 2001–2006 |
| VOLVO — V70 II (SW) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 T 180 л.с. | 2001–2007 |
| 2.3 T5 250 л.с. | 2000–2007 |
| 2.4 140 л.с. | 2000–2007 |
| 2.4 170 л.с. | 2000–2007 |
| 2.4 Bifuel (CNG) 140 л.с. | 2001–2007 |
| 2.4 Bifuel (LPG) 140 л.с. | 2001–2007 |
| 2.4 D 131 л.с. | 2001–2007 |
| 2.4 D5 163 л.с. | 2001–2007 |
| 2.4 D5 AWD 163 л.с. | 2003–2007 |
| 2.4 T 200 л.с. | 2000–2007 |
| 2.4 T AWD 200 л.с. | 2001–2007 |
| 2.5 T 209 л.с. | 2004–2007 |
| 2.5 T AWD 209 л.с. | 2002–2007 |
| 2.5 TDI 140 л.с. | 2000–2007 |
| R 2,5 T 300 л.с. | 2003–2007 |
| VOLVO — V70 XC (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D5 XC AWD 163 л.с. | 2002–2007 |
| 2.4 T XC AWD 200 л.с. | 2000–2002 |
| 2.5 T XC AWD 209 л.с. | 2002–2007 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35413 |
| Кросс-номери | 0226325, 052-016-0004, 0811.3017, 102835, 10-45226-SX, 1637845780, 222005N, 260016, 30676414, 30676602, 31101053, 31101324, 350203488000, 350203914000, 360345, 390300, 448C0044, 53499, 59015107, 667124, 6848889, 68488899, 731M10, 7800005, 822746 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, S80, XC70 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 14,5 |
| Глибина мережі [мм] | 22 |
| Довжина мережі [мм] | 640 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 415 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 097,17 ₴









