
Радіатор кондиціонера Fiat Fiorino/Peugeot Bipper 07-, NRF 35777
3 454,06 ₴
- В наявності
- Код: 35777
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Fiat Fiorino/Peugeot Bipper 07-, NRF 35777. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35777
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35777 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — FIORINO вэн (225_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 JTD Multijet (225BXB1A, 225BXB11) 75 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.3 JTD Multijet (225BXE1A) 95 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 (225AXA1A) 77 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 CNG (225AXC1A) 69 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 CNG (225AXC1A, 225BXC1A) 77 л.с. | 2008–н.в. |
| FIAT — FIORINO фургон/универсал (225) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 Natural Power (225AXC1A, 225BXC1A) 69 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.3 D Multijet | 2015–н.в. |
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.3 D Multijet 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 | 2009–н.в. |
| 1.4 73 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 Natural Power 78 л.с. | 2009–н.в. |
| FIAT — PUNTO (199) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 65 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.2 69 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.3 D Multijet 69 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 77 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 16V 95 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 LPG 78 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 Natural Power 78 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.2 69 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 67 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 78 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 Bifuel 78 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 Multi Air 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 Natural Power 78 л.с. | 2012–н.в. |
| FIAT — PUNTO EVO (199) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 65 л.с. | 2009–2012 |
| 1.2 69 л.с. | 2009–2012 |
| 1.3 D Multijet 69 л.с. | 2008–2012 |
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2009–2012 |
| 1.3 D Multijet 84 л.с. | 2009–2012 |
| 1.3 D Multijet 95 л.с. | 2009–2012 |
| 1.4 75 л.с. | 2009–2012 |
| 1.4 77 л.с. | 2009–2012 |
| 1.4 16V 105 л.с. | 2009–2012 |
| 1.4 LPG 78 л.с. | 2009–2012 |
| 1.4 Natural Power 78 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 D Multijet 120 л.с. | 2009–2012 |
| FIAT — QUBO (225) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet | 2015–н.в. |
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.3 D Multijet 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 | 2009–н.в. |
| 1.4 73 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 Natural Power 78 л.с. | 2009–н.в. |
| OPEL — CORSA D (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 60 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.0 65 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 80 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.2 69 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 LPG 80 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.2 LPG 83 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.2 LPG 86 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 87 л.с. | 2009–н.в. |
| OPEL — CORSA D Van (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 60 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.0 65 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 80 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.2 69 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 86 л.с. | 2010–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35777 |
| Кросс-номери | 016-016-0014, 0223014, 0804.2061, 103989, 10-45416-SX, 110534, 13310103, 13310103, 13389472, 13389472, 13400150, 13400150, 152031N, 1609867680, 1609867680, 1610161480, 1610161480, 1626239780, 1626239780, 17005314, 1770-0082, 1850119, 1850119, 1850290 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 560 мм |
| Ширина ядра радіатора | 350 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 9 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo, Peugeot, Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Adam, Corsa, Punto, 4C, Nemo, Grande Punto, Fiorino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 12 |
| Випускн.-Ø [мм] | 9 |
| Глибина мережі [мм] | 12 |
| Довжина мережі [мм] | 560 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Ширина мережі [мм] | 350 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 454,06 ₴




