
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Jeep Commander/Grand Cherokee 3.0CRD/3.7-6.1 06-10, NRF 35920
4 995,18 ₴
- В наявності
- Код: 35920
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Jeep Commander/Grand Cherokee 3.0CRD/3.7-6.1 06-10, NRF 35920. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35920
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35920 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JEEP — COMMANDER (XK) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 CRD 4x4 218 л.с. | 2006–2010 |
| 3.7 V6 4x4 214 л.с. | 2005–2010 |
| 4.7 V8 4x4 231 л.с. | 2005–2010 |
| 5.7 V8 4x4 326 л.с. | 2005–2010 |
| JEEP — GRAND CHEROKEE III (WH, WK) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 CRD 218 л.с. | 2005–2010 |
| 3.0 CRD 4x4 218 л.с. | 2005–2010 |
| 3.0 CRD 4x4 211 л.с. | 2006–2010 |
| 3.7 V6 4x4 214 л.с. | 2005–2010 |
| 4.7 V8 227 л.с. | 2004–2010 |
| 4.7 V8 4x4 223 л.с. | 2005–2010 |
| 4.7 V8 4x4 227 л.с. | 2007–2010 |
| 4.7 V8 4x4 231 л.с. | 2005–2010 |
| 4.7 V8 4x4 303 л.с. | 2007–2010 |
| 4.7 V8 FLEX 227 л.с. | 2006–2010 |
| 5.7 326 л.с. | 2005–2008 |
| 5.7 V8 4x4 326 л.с. | 2005–2010 |
| 6.1 SRT8 4x4 426 л.с. | 2006–2010 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35920 |
| Кросс-номери | 0228630, 023-016-0007, 0818.2020, 10-45576-SX, 104906, 21005045, 261112, 30311681CP, 385800, 43294, 448C0168, 522056N, 55116928AA, 667028, 7800371, 814086, 94931, AC 564 000S, AC849641, C12286, CCS-CH-016, DCC1191, DCN06009, JE020C001, JEA5045 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 595 мм |
| Ширина ядра радіатора | 457 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee, Commander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,2 |
| Глибина мережі [мм] | 18 |
| Довжина мережі [мм] | 595 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Розмір різі | 9/16"-18UNF |
| Ширина мережі [мм] | 457 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 995,18 ₴








