
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Nissan Leaf EM57/EM61 10-17, NRF 350493
5 365,66 ₴
- В наявності
- Код: 350493
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Nissan Leaf EM57/EM61 10-17, NRF 350493. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350493
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350493 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — LEAF (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Electric 109 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350493 |
| Кросс-номери | 072047N, 107609, 33005387, 822646, 921003NA0A, 921103NA0A, 940582, AC 1050 000S, DCC1718, DN5387D, DN5387D, M-7190720, WG2160750 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 622 мм |
| Ширина ядра радіатора | 341 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Nissan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 365,66 ₴




