
Радіатор охолодження Renault Megane IV 1.5 dCi 15-, NRF 59270
5 882,45 ₴
- В наявності
- Код: 59270
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Renault Megane IV 1.5 dCi 15-, NRF 59270. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
59270
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
59270 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — GRAND SCÉNIC IV (R9_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 115 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 TCe 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — MEGANE IV (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 100 | 2015–н.в. |
| 1.2 TCe 130 | 2015–н.в. |
| 1.5 Blue dCi 115 (B9A6) 116 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 Blue dCi 95 (B9A2) 95 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 dCi 110 | 2015–н.в. |
| 1.5 dCi 90 | 2015–н.в. |
| 1.6 16V 115 л.с. | 2015–н.в. |
| RENAULT — MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 100 100 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 TCe 130 (K9MR) 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 Blue dCi 115 (K9A6) 116 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 Blue dCi 95 (K9A2) 95 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 dCi 90 90 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — MEGANE IV седан (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 Blue dCi 115 (LVA6) 115 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 Blue dCi 95 (LVA2) 95 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 dCi 90 (LVA1) 90 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — SCÉNIC IV (J9_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TCe 115 115 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 TCe 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 dCi 95 95 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — TALISMAN (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 | 2015–н.в. |
| RENAULT — TALISMAN Grandtour (US) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 59270 |
| Кросс-номери | 0109.3134, 042-017-0080, 123.229, 180121N, 214108175R, 214109798R, 333800, 350213207500, 43012709, 606472, 701668, CR 2247 000S, DCM3927, R13112, RN430R001, RT2645, V46-60-0082, WG2162320, WG2183209, 214109798R |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 538 мм |
| Ширина ядра радіатора | 438 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 538 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 438 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 882,45 ₴






