
Радіатор пічки VW Touareg 03-/Porsche Cayenne 10-, NRF 54461
2 328,61 ₴
- В наявності
- Код: 54461
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор пічки VW Touareg 03-/Porsche Cayenne 10-, NRF 54461. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
54461
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
54461 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 R5 TDI 174 л.с. | 2003–2010 |
| 2.5 R5 TDI 163 л.с. | 2003–2010 |
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2004–2010 |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2007–2010 |
| 3.2 V6 220 л.с. | 2002–2006 |
| 3.2 V6 241 л.с. | 2004–2006 |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2005–2010 |
| 4.2 V8 310 л.с. | 2002–2006 |
| 4.2 V8 FSI 350 л.с. | 2006–2010 |
| 5.0 R50 TDI 350 л.с. | 2007–2010 |
| 5.0 V10 TDI 313 л.с. | 2002–2010 |
| 6.0 W12 450 л.с. | 2004–2010 |
| 3.0 TDI 211 л.с. | 2006–2010 |
| 3.0 V6 TDI 284 л.с. | 2008–2010 |
| 4.2 FSI 4motion 314 л.с. | 2007–2009 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54461 |
| Кросс-номери | 58006381, 707313, 7L0819032A |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 138 мм |
| Ширина ядра радіатора | 167 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 328,61 ₴




