
Радіатор охолодження Hyundai Getz 1.5 CRDi 03-09, NRF 53169
4 755 ₴
- В наявності
- Код: 53169
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Hyundai Getz 1.5 CRDi 03-09, NRF 53169. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53169
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53169 (NRF)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53169 |
| Кросс-номери | 253101C600, 67512, 735515, 82002206, CR1117000P |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 488 мм |
| Ширина ядра радіатора | 372 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Getz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 755 ₴


