
Радіатор охолодження VW Tiguan 1.4TSI/2.0 TDI 15-18, NRF 550277
7 281,26 ₴
- В наявності
- Код: 550277
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження VW Tiguan 1.4TSI/2.0 TDI 15-18, NRF 550277. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550277
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550277 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — TIGUAN (5N_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2010–2018 |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2015–2018 |
| 2.0 TDI 4motion 150 л.с. | 2015–2018 |
| 2.0 TDI 4motion 184 л.с. | 2015–2018 |
| 1.4 TSI | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550277 |
| Кросс-номери | 040094N, 053-017-0089, 1550006, 363275, 58012704, 5N0 121 253 Q, 5N0121253Q, 606084, 701667, 7700041, CR 2428 000S, VN2428, VN2428, WG2183323, WG2206899, WG2330536 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 447 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Tiguan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 281,26 ₴




