Радіатор охолодження Audi A6 2.0/2.0D 04-11, NRF 58234. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58234
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58234 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A6 (4F2, C6) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2004–2011 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2008–2011 |
| 2.0 TFSI 170 л.с. | 2005–2011 |
| AUDI — A6 Avant (4F5, C6) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2005–2011 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2008–2011 |
| 2.0 TFSI 170 л.с. | 2005–2011 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58234 |
| Кросс-номери | 003-017-0021, 003-017-0021-B, 0110.3141, 03002234, 037-017-0092, 102.129, 102.129/A, 10-25449-SX, 104247, 1550570, 353100, 480051N, 4F0121251AE, 4F0121251AE, 4F0121251AR, 4F0121251AR, 4F0121251R, 4F0121251R, 60237A, 735026, AD034R005, AI2234 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 677 мм |
| Ширина ядра радіатора | 448 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 32 |
| Довжина мережі [мм] | 677 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 448 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 064,55 ₴









