
Радіатор охолодження Honda Civic 1.4-1.7 00-12 (АКПП), NRF 53570
3 651,55 ₴
- В наявності
- Код: 53570
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Honda Civic 1.4-1.7 00-12 (АКПП), NRF 53570. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53570
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53570 (NRF)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53570 |
| Кросс-номери | 19010PLC901, 19010PLCJ01, 19010PLCJ51, 19010PLCJ52, 19010PLMA51, 19010PLMA52, 19010PLR003, 19010PLR004, 19010PMHE51, 19010PMMA51, 19010PMMA52, 19010PMMA61, 25 00 2114, 68115 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 658 мм |
| Ширина ядра радіатора | 350 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 651,55 ₴




